دکوراسیون داخلی

چوب طبیعی در دکوراسیون داخلی منزل

اگرچه در عصر تکنولوژی بیشتر طرح هایی با سبک صنعتی و متریال های بتنی مورد استقبال قرار می گیرد، استفاده از متریال چوب طبیعی علاوه بر زیبایی ظاهری و احساس طبیعت در دکوراسیون داخلی منزل می تواند امکانات زیادی را در اختیار افراد قراردهد زیرا چوب متریالی است که در قسمت های مختلف از کف، سقف و دیوار گرفته تا مبلمان قابل استفاده می باشد و فضا را زیباتر و دنج می سازد.

استفاده از چوب سبب شده تا منزل بسیار مدرن، روشن و گرم جلوه نموده و به عنوان عنصری طبیعی و ظریف، احساسی منحصر به فرد به همراه زیبایی به فضا بیافزاید.

طراحی در برخی قسمت ها به صورت کامل با چوب و به صورت نمایان و در برخی قسمت ها به روشی ظریف از چوب و با تلفیق دیگر متریال ها بهره برده شده است.

استفاده از چوب در فضا از دیوارهای چوبی و کف گرفته تا مبلمان چوبی طبیعی، تمی غالب بر فضاست که کاملا آشکار وغیر قابل انکار محسوب می شود.

بهره گیری از رنگ سفید و خاکستری  با پالت رنگی خنثی، در کنار چوب،  فضا را از یکنواختی خارج کرده و اقلام دکوری چوبی و مبلمان سفارشی با ظاهری منحصر به فرد هماهنگی بیشتری را به فضا افزوده است.

لامپ روشنایی آویز بافته شده با احساسی روستایی اما به شکلی کاملا مدرن به کار رفته است.

در دکوراسیون، گیاهان موجود در آشپزخانه رنگ و بویی تازه به فضا بخشیده و با پرده های حریر سفید رنگ که نور را به خوبی به داخل فضا وارد می کنند سبب شادابی وظرافت حوزه آشپزی و غذاخوری گشته است.

جالب توجه است، حمام از مدرن ترین فضاهای موجود در خانه محسوب می شود و با کاشی های لانه زنبوری و کف های سنگی احساسی طبیعی ونمودی از سبک معاصر در طراحی است.

در واقع در دکوراسیون داخلی این خانه ۱۰۰ متری، چوب به عنوان عنصری متحد کننده دکوراسیون کل خانه را تحت تاثیر قرار داده و هارمونی را در دکوراسیون بیشتر ساخته است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن