دسته‌بندی نشده

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی درم به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی درم به همراه پلان ها و تصاویر

کد محصول :A225

این پروژه ،انواع فضاهای اجتماعی و تجربیاتی را ارائه می دهد که امکانات زندگی دانشگاهی و گروهی را برای دانشجویان دوره کارشناسی امروز افزایش می دهد. سایت بلوک کامل به عنوان یک پورتال جدید برای دانشگاه در نظر گرفته شده است و برای تشویق تعاملات و تبادل نظر بین دانشجویان و در عین حال گشودگی بیشتر دانشگاه به روی جامعه هاید پارک طراحی شده است.

پردیس شمال ترکیبی از اقامتگاه های دانشجویی ، گزینه های غذاخوری ، امکانات رفاهی ، خرده فروشی و فضای سبز بیرونی را ارائه می دهد. با گسترش دانشگاه به سمت شمال ، موقعیت و قرارگیری سازه ها “درب ورودی” جدیدی را برای دانشگاه ایجاد می کند ، که به محله هاید پارک بزرگتر باز می شود و ارتباطات عابر پیاده بین دانشگاه و جوامع مجاور را تقویت می کند.
برای آشنایی بیشتر با معماری این پروژه،و اطلاعات جامع ضوابط طراحی و برنامه فیزیکی و دیاگرام ارتباطی فضاهای خوابگاه،کافی است این پاورپوینت را را دانلود کنید.

————————————————————————————————————————————————————————————————–مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی درم به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:80
  • حجم فایل:5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی درم به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی،پلان خوابگاه دانشجویی، نمونه موردی طراحی خوابگاه دانشجویی،طراحی خوابگاه دانشجویی،نمونه خوابگاه دانشجویی،نمونه موردی خوابگاه دانشجویی،استاندارد طراحی خوابگاه دانشجویی،ضوابط طراحی خوابگاه دانشجویی،دیاگرام خوابگاه دانشجویی،برنامه فیزیکی خوابگاه دانشجویی،مبانی طراحی خوابگاه دانشجویی،دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی،اهمیت طراحی خوابگاه دانشجویی،نمای خوابگاه دانشجویی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن