رساله کارشناسی ارشد معماری

رساله موزه جواهرات ملی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله موزه جواهرات ملی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :T31

چکیده:

باید به وضوح دانست که ساختمان موزه ناشی از خواستگاه های متعددی است که هریک از آنها تاریخچه و فنونی دارد که از قبیل نمایشگاه آثار هنری، نمایشگاه مجموعه تاریخ طبیعی، گالری عکس، باغ باستان شناسی، موزه عظیم دولتی، موزه علوم، موزه اجتماعی و غیره. همچنین باید بدانیم که موزه های معاصر به باور همزمان در دو جهت مخالف در حال حرکتند. از یک طرف مجموعه های فرهنگی بزرگی در حال توسعه اند که موزه و فضاهای نمایشگاهی، نقش مهمی در ترکیب آن ها ایفا میکنند. افزایش مشابهی در تعدادی موزه های ملی که بسیاری از آنها نیاز به بازسازی دارند نیز صورت گرفته است. از طرف دیگر، موزه های کوچک اختصاصی که به یک موضوع خاص می پردازند به طور فزاینده ای رواج بیشتری می یابند ممکن است این گونه موزه ها به هنرمندی خاص یا به یک مجموعه فردی(عمومی،خصوصی)، باستان شناسی، صنعتی یا موضوعاتی از دنیای کار، یا به یکی از جنبه های طیف بسیار گسترده فرهنگ معاصر و سینما، طراحی صنعتی، روانکاوی، زنان هنرمند، کودکی و بسیار جنبه های دیگر اختصاص یابد.

بنابراین ما شاهد تکامل هم زمان دو گرایش متضاد هستیم: موزه های چند منظوره و موزه های تخصصی شکی نیست که موزه ها از نقظه نظر برنامه ریزی طی چند دهه اخیر پیچیده تر شده اند. در حالیکه از موزه های قرن نوزدهم انتظار میرفت که صرفاً فضاهایی برای نمایشگاه های دائمی آثار هنری باشند، موزه های اواخر قرن بیستم باید وظایف بسیار متنوعی را ایفا نمایند. این موزه ها علاوه بر فضاهای ویژه نمایش آثار هنری، نیازمند فضایی قابل ملاحه برای ذخیره سازی، نگهداری و مرمت اشیاء اند با افزایش تعداد بازدیدکنندگان از بناهای فرهنگی – که به عنوان مراکز فعالیت و مصرف – در نظر گرفته می شوند نیاز به امکانات جنبی نظیر: مغازه، رستوران، سالن های سخنرانی و فضاهایی برای نمایشگاه های موقتی مطرح می گردد. افزوده بر این پیچیدگی اداره چنین موسساتی بدین معناست که بخش عظیم ساختمان می باید به قسمت اداری اختصاص یابد. کلید درک این طبقه بندی رابطه بین معماری و برنامه موزه ارتباط بین فضا و آثار هنر رابطه بین علم و فرهنگ است. به عبارت دیگر آن مجموعه ویژگی های معماری به عنوان مثال ابعاد فضسازی و سیستم نورپردازی که رابطه تناگاتنگی با گفتمان فضای داخلی دارد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:رساله موزه جواهرات ملی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:221
  • حجم فایل:35 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 160000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

 رساله موزه جواهرات, پروپوزال موزه ، طراحی موزه , برنامه فیزیکی موزه ,دانلود موزه ، رساله پایان نامه موزه، رساله موزه،مطالعات موزه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن