رساله کارشناسی ارشد معماری

رساله خانه سینما+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله خانه سینما+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :T15

چکیده:

سينما در ميان هنر رسانه هاي ديگر ، بدليل چند بعدي بودنش و بهره گرفتن از امکانات ساير هنرها ، داراي مقام و اهميت ويژه اي است.سینما مقوله ای است هم صنعتی و هم هنری و دراین ویژگی بامعماری مشترک است و نادیده گرفتن آن امری غیرعاقلانه است چه ازسوی تماشاگران معمولی و چه ازسوی سیاست گذاران اجتماعی فرهنگی و سیاسی جوامع مختلف چرا که میزان رشد درصنعت سینما و معماری یک کشور میتواند معرف پیشرفت درفرهنگ و تکنولوژی آن باشد هدف ازاین پژوهش سعی در مرور بازبینی و درنهایت بازشناسی تاثیر این دوهنر درقالب خانه سینما به عنوان یک بنای فرهنگی درایجادحفظ و ارتقای پایداری اجتماعی می باشد. فضاهای فرهنگی به عنوان یکی از زیر ساخت ها برای شناساندن ویژگیهای فرهنگی و برقراری ارتباط با سایر فرهنگ ها به شمار می روند. با درنظر گرفتن نیاز انسان به برقراری تعامل و ارتباط با انسان ها و فضا، همواره مکانی لازم است که این نیازها را برطرف سازد و فضاهای شهری از مهم ترین خواستگاه های جامعه برای تعاملات است. یکی از این فضاهای شهری سینما می باشد که با تبدیل شدن این کاربردی به ایوان سینمایی و چند عملکردی بودن آن دیگر به آن فراتر از یک تماشا خانه نگاه می شود و متاسفانه تقاضای آن از سوی مردم ایران، به ویژه شهر تهران رو به کاهش است و از آنجا که مجموعه های سینمایی خود می تواند محلی برای برقراری ارتباط و تعاملات اجتماعی ، باز خوانی زندگی و نظایر آن باشد توجه به معیارهای کمی و کیفی در فرآیند برنامه ریزی، طراحی ،احداث و بهره برداری از این مرکز، امری بسیار مهم در فراهم ساختن فضای مناسب جهت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است و ایجاد فضایی برای تامین نیازها و فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی جامعه با تکیه بر عناصر زیبا شناختی و استفاده از زبان معماری بطوریکه بتواند مقبولیت اینگونه مجموعه ها را برای مراجعه کنندگان فراهم سازد. با طراحی ایوان سینمایی با رویکرد فرهنگی در نظر است در راستای شناخت هنر هفتم با ایجاد فضای تعامل بین هنرمندان و جامعه باعث ارتقای سطح فرهنگی مردم شود. در این راستا با ایجاد فضای نمایش و نقد آثار سینمایی به اشکال گوناگون به جذب مخاطبین در سطوح وسنین مختلف از کودکی تا کهنسال پرداخته خواهد شد. در این راستا با طراحی و استقرار چنین مجموعه ای در سطح شهر به اهداف متعددی در حوزه فرهنگ و هنر می توان دست یافت.

کلمات کلیدی:دانلود رساله خانه سینما،دانلود پایان نامه خانه سینما

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله خانه سینما+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات: 120
  • حجم فایل:37 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 160000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

 رساله خانه سینما , پروپوزال خانه سینما، طراحی خانه سینما , برنامه فیزیکی خانه سینما,دانلود خانه سینما،دانلود خانه سینما، رساله خانه سینما،پایان نامه خانه سینما، رساله خانه سینما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن