تحلیل و آنالیز خوابگاهدسته‌بندی نشدهنمونه موردی و تحلیل پلان

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی به همراه پلان ها و تصاویر

کد محصول :A226

  این پروژه در محل یک کارخانه شسشه سازی قدیمی بنا شده است .که برخی از عناصر بنای قدیمی دارای ارزش قابل توجهی هستند اما تا حد زیادی تخریب و بازسازی شده اند. – نمای خیابان فرناندو توماس و دودکش آجری قدیمی – و یک هسته جدید ساخته شد.ساختمان بنا به این صورت است که دو ساختمان مجزا در مقابل هم به گونه ای ساخته شده اند که فضایی مشترک در بین شان بوجود آمده که محل مناسبی برای تعاملات اجتماعی محسوب می شود.. برای آشنایی بیشتر با معماری این پروژه،و اطلاعات جامع ضوابط طراحی و برنامه فیزیکی و دیاگرام ارتباطی فضاهای خوابگاه،کافی است این پاورپوینت را را دانلود کنید.

————————————————————————————————————————————————————————————————–مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:66
  • حجم فایل:5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی به همراه پلان ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل خوابگاه دانشجویی،پلان خوابگاه دانشجویی، نمونه موردی طراحی خوابگاه دانشجویی،طراحی خوابگاه دانشجویی،نمونه خوابگاه دانشجویی،نمونه موردی خوابگاه دانشجویی،استاندارد طراحی خوابگاه دانشجویی،ضوابط طراحی خوابگاه دانشجویی،دیاگرام خوابگاه دانشجویی،برنامه فیزیکی خوابگاه دانشجویی،مبانی طراحی خوابگاه دانشجویی،دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی،اهمیت طراحی خوابگاه دانشجویی،نمای خوابگاه دانشجویی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن