تحلیل و آنالیز موزهنمونه موردی و تحلیل پلان

پاورپوینت تحلیل موزه حافظه و تحمل به همراه نقشه ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل موزه حافظه و تحمل به همراه نقشه ها و تصاویر

کد محصول :A222

موزه را با این باور ریشه ای طراحی كرد كه تنها امید به بشریت در آموزش نسل های آینده است. بنابراین ، نیروی اصلی ایده مفهومی موزه حفظ یادبود کودکان “شناور” است. به منظور لنگر انداختن این نقش اصلی از دهلیز داخلی ، حجمی که شامل حافظه و تحمل است مانند دو بازوی باز در آغوش یادبود کودکان نمایش داده می شود. این یادبود دو هدف مرتبط به هم دارد: به یاد آوردن تقریباً دو میلیون کودک که در نسل کشی ها منقرض شده اند و آموزش فرزندان ما برای پرورش همزیستی در آینده در بین همه مردم. در دهلیز داخلی ، عملکردهای مختلف ساختمان به صورت حجم مستقلی خوانده می شوند.

 برای آشنایی بیشتر با معماری این پروژه،و اطلاعات جامع ضوابط طراحی و برنامه فیزیکی و دیاگرام ارتباطی فضاهای موزه ،کافی است این پاورپوینت را را دانلود کنید. 

————————————————————————————————————————————————————————————————–مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل موزه حافظه و تحمل به همراه نقشه ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:72
  • حجم فایل:5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل موزه حافظه و تحمل به همراه نقشه ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل موزه،پلان موزه، نمونه موردی طراحی موزه،طراحی موزه،نمونه موزه،نمونه موردی موزه،استاندارد طراحی موزه،ضوابط طراحی موزه،دیاگرام موزه،برنامه فیزیکی موزه،مبانی طراحی موزه،دانلود پاورپوینت موزه،اهمیت طراحی موزه،نمای موزه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن