تحلیل و آنالیز بیمارستاننمونه موردی و تحلیل پلان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان در اروپا  به همراه نقشه ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل بیمارستان در اروپا به همراه نقشه ها و تصاویر

کد محصول :A181

  • طراحی بیمارستان درمانی شاهزاده ماکسیما با تخصص سرطان شناسی و خون کودکان، یک حوزه تخصصی با ساختمانی گسترده می باشد که به منظور مراقبت، تحقیقات علمی و بررسی بیماران سرطانی احداث شده است. این بیمارستان تخصصی با 45 هزار متر مربع، بزرگترین مراکز آنکولوژی کودکان در اروپا محسوب می شود. معماری بیمارستان پرنس ماکسیما به ارائه فضاها و کانسپت هایی خلاصه شده که روند درمان، بهبود و حتی تشخیص بیماران سراطانی را ارتقا دهد تا کیفیت زندگی بیماران و همراهان آنها بالا رود.
  • معماری بیمارستان به واسطه چشم اندازهای منحصر به فرد و فضاهای شاد کننده خود در داخل و خارج ساختمان، دستیابی به اهداف مدیریت ساختمان برای بهبود بیماران را فراهم کرده است. جریان طبیعی بین داخل، خارج، برای کودکان و عملکرد کارکنان ساختمان وجود دارد. مسیر اصلی که از ساختمان گذاشته به فضایی برای ملاقات کودکان، والدین، پزشکان و محققان هدایت شده است. طراحی هسته پلان بیمارستان ماکسیما مبتنی بر مراقبت و درمان سریع می باشد. دلیل این تمرکز برای تعبیه فضاهای اصلی درمانی در مرکز بیمارستان ارائه سریع خدمات و روند رشد درمانی کودکان بوده است. لذا توجه زیادی به آسایش کودکان و همراهان آنها شده است. کنار اتاق کودکان یک اتاق دیگر با امکانات کامل تعبیه شده تا والدین یا همراهان بیمار از یک فضای مستقل نزدیک به بیماران خود بهره ببرند.
  • پلان فوق اجازه می دهد تا اعضای خانواده با فرزند خود به صورت طبیعی زندگی کنند، بدون اینکه به روند درمان بیمار در فضای ایزوله خللی وارد شود. بسته به نیازهای والدین اتاق های مجاور با یک درب کشویی شیشه ای جدا شده تا در صورت نیاز بیمار و همراه کنار هم باشند. همچنین یکی دیگر از ویژگی های طراحی اتاق ها این می باشد که هر اتاق به صورت مجزا یک درب ورود و خروج به فضای راهرو دارد.
  • طراحان پروژه توجه ویژه ای به جنبه های مهم ساختمان درمانی مانند: نور، تهویه، دما، مناظر و عملکرد فضا داشته اند تا روند بهبود کودکان را تسهیل دهند. لذا خلق یک محیط آرامش بخش با ویژگی های ارگانیک، فرآیند تجربه روز و شب در چنین محیطی را ارتقا می دهد تا گذر زمان در یک بیمارستان کمتر در ذهن کودکان، همراهان و کارکنان رسوخ کند. تعبیه زمین بازی در یکی از حیاط خلوت های ساختمان جز محدوده های ریکاوری روحی محسوب می شود که نزدیک به کلاس های درس قرار گرفته است. ساختمان بیمارستان شاهزاده ماکسیما کنار بیمارستان کودکان ویلهلمینا واقع شده که این دو ساختمان توسط یک پل شیشه ای به هم متصل شده اند. ترکیب این دو مجموعه به ارائه خدمات بهتر و مدیریت بیماران تخصصی و غیرتخصصی انجامیده است.

————————————————————————————————————————————————————————————————–مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل بیمارستان در اروپا  به همراه نقشه ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:45
  • حجم فایل:5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

  ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان در اروپا  به همراه نقشه ها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان،پلان بیمارستان ، پاورپوینت تحلیل بیمارستان نمونه موردی طراحی بیمارستان ،طراحی بیمارستان ،نمونه بیمارستان،نمونه موردی بیمارستان،استاندارد طراحی بیمارستان،ضوابط طراحی بیمارستان،دیاگرام بیمارستان،برنامه فیزیکی بیمارستان،مبانی طراحی بیمارستان،دانلود پاورپوینت بیمارستان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن