تحلیل و آنالیز مجتمع مسکونینمونه موردی و تحلیل پلان

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی لوکس در چین

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی لوکس در چین

کد محصول :A162

طراحی شهرک مسکونی هِن های تلاشی برای ارتقا کیفیت فضای شرقی استان ژنگ ژو می باشد که به دلیل موج نوسازی با رویکردهای غنی و مدرن شهرسازی چین به مرحله طراحی راه یافته است. پروژه ای مسکونی که با کانسپ هارمونی با طبیعت ارائه شده و دارای امکانات رفاهی زیادی می باشد. هماهنگی با طبیعت به عنوان اصلی ترین هدف پروژه، به اخلاق زیست محیطی الحاق شده که از ویژگی های غیر انسان محوری تاثیر می پذیرد. یعنی برای سالم نگاه داشتن گونه های زمین، کل سیاره باید به طور مساوی از نیازهای آن بهره ببرند. چون اخلاق انسان محور صرفاً به کیفیات زندگی خود فکر می کند.معمارن شهرک مسکونی لاکچری هِن های با تقسیم بندی اراضی، و تمرکز بر روی خلق یک مجموعه یکپارچه به جای چند ساختمان مجزا، محدوده ای مشترک برای رفاه انسان، گیاهان و حیوانات ایجاد نموده اند. موقعیت پروژه درون بافت گیاهی و جانوری ژنگ ژو قرار دارد و ارائه یک سیرکولاسیون مناسب برای مداخلات بین این سه دسته ضروری بود. این مورد با گسترش سیستم جنگل عمودی امکان پذیر می باشد تا ساختن شهر با تنوع زیست محیطی را سهل سازد.مساحت ساخت ساز این شهرک 215 هزار متر مربع می باشد. این پروژه شامل 9 برج مسکونی بلند و سه مجتمع خدماتی می باشد که متعلق به باغ مرکزی است. مجموعه های خدماتی شامل: کلوپ عمومی، فضاهای تاسیساتی، و مهدکودک های 9 کلاسه می باشد. توصیف ساده تر این پروژه در واژه “جامعه مسکونی چند وجهی” خلاصه می شود.

 

————————————————————————————————————————————————————————————————–مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی لوکس در چین
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:67
  • حجم فایل:5 مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره ۰۹۱۰۰۸۹۴۹۰۶ از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل و بررسی مجتمع تجاری تیراژه و ایرانیان

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی لوکس در چین پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی،پلان مجتمع مسکونی، پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی نمونه موردی طراحی مجتمع مسکونی،طراحی مجتمع مسکونی،نمونه مجتمع مسکونی،نمونه موردی مجتمع مسکونی،استاندارد طراحی مجتمع مسکونی،ضوابط طراحی مجتمع مسکونی،دیاگرام مجتمع مسکونی،برنامه فیزیکی مجتمع مسکونی،مبانی طراحی مجتمع مسکونی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن